Neslihan & Kenan

Merhabalar;

Öncelikle Prestij Fotoğrafçılık ailesine sonsuz teşekkür ederim. Bizim düğünümüz Eylül ayında olmuştu ve aksilikler bir türlü son bulmuyordu.

Kuaförüm, Gelinliğim hep bir sıkıntı çıkıyordu günün stresiyle baya negatif elektrikle dolduk. Kuaförden istediğimiz saatte çıkamadık ve fotoğrafçımızı yani ali beyi 1:30 Saat beklettik   Allah razı olsun geç kalmamızı anlayışla karşıladı ve çekimize başladık derken çiçeğimi kuaförde unuttuğumuzu fark ettik ve bir aksilik daha bizi buldu. Benim modum  düşmüştü ki ali beyin soruna çözüm üretmek gibi harika bir becerisi var. Bizden önce farklı bir gelinin çiçeğini alarak bu sorunumuzu ortadan kaldırdı. Bize sadece kendimizi ona bırakmamızı ve her şeyin en iyi olması için elinden gelenin en iyisi yapacağının sözünü verdi. Biz eşimle öğretmen olduğumuz için düğün den sonra görev yaptığımız yere geri döndük. Ali  bey ve Sinan Bey bize fotoğrafları  Mail aracılığıyla gönderdi, açıkçası fotoğraflardan bir umudum yoktu ta ki fotoğrafları görene kadar.  Ben Fotoğrafların shoplu  olup, olmadığını sordum ve aldığım cevap gönderilen fotoğrafların ham fotoğraf olduğunu seçim yapıldıktan sonra işleneceğini belirti. Fakat beni şaşırtan fotoğrafların Efsane olmasıydı. Shopsuz hali buysa shoplularını hayal bile edemezdim ki gerçekten albümler elime geldiğinde düğünümüz boyunca tek yolunda giden ve sorunsuz sıkıntısız geçen ve tek memnun ayrıldığım PRESTİJ  FOTOĞRAFÇILIK oldu.

İnşallah 2018’in Temmuz ayında özel çekimlerimiz için ziyaret edeceğiz.  Her şey için Teşekkürler Prestij Fotoğrafçılık ailesi.