Ekibimiz

Mahir Ali Demirci ( Video Sanatçısı)

Mahir Ali Demirci, 2002 Samsun Bafra doğumlu. 2019 yılında Samsun Onur Ateş Anadolu Lisesinden mezun oldu. Şu anda Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünde öğrenim görüyor.

Mahir Ali Demirci ( Video Sanatçısı)

Pukki ( Hostes )

2021 Yılında doğdu boyu 20 cm dir, normal ağırlığı 35 gr olması gerekirken kendisi yemeği çok sevdiği için 42 gramdır. Ailemizin önemli bir parçasıdır genelde müşterileri karşılama ve onlarla muhabbet etmek üzere işe alınmıştır.

Pukki ( Hostes )

Ali Kalyoncu (Fotoğraf ve Video Sanatçısı)

Ali Kalyoncu, 1992 İstanbul doğumlu. 2007 yılında İstanbul Pendik Kurtköy Ticaret Meslek Lisesinden, 2013 yılında Sinop Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu.

Lise yıllarında hem okul harçlığını çıkarmak hemde hobisini para kazanmaya yönelik çevirerek fotoğrafçılığa çeşitli ajanslarda fotoğrafçı olarak devam etti.

Üniversite yıllarında ise Anadolu Ajansına bağlı olarak Foto muhabirlik olarak başladığı konumdan Muhabirliğe yükselerek bir çok gündem haberlerine imza atarak fotoğrafçılığa devam etti.

2017 yılından beri kurucusu olduğu Prestij Fotoğrafçılık’da profesyonel fotoğrafçılık yapmaktadır. Ayrıca bir çok yarışmalardan dereceler elde etmiş ve sanal ortamda yanı bulmuş, Türkiye’nin her yerinde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmeye devam ederek kariyerini sürdürmektedir.

Uzmanlık alanları; Evliklik fotoğrafçılığı,Moda, Portre, Mimari,Ürün, Aile, Tanıtım Klipleri, Düğün Hikayesi Klipleri gibi hizmetler sunmakta.

Ali Kalyoncu (Fotoğraf ve Video Sanatçısı)

Sinan Bulut ( Fotoğraf Sanatçısı)

Sinan BULUT İstanbul Sarıyer ilçesinde doğmuştur.Öğretim hayatına Kurtköy Ticaret Meslek Lisesinde tamamlamıştır.
Meslek hayatına iş arakadaşı Ali Kalyoncu ile istanbulda başlayıp bir kaç farklı firmada çekim photoshop ve işletmeci olarak devam emiştir.
Düğün fotoğrafçılığı alanında ilerleme kat edip diğer branşlarda da etkinlik göstermiştir model,portre,doğum,klip ve katalog çekimleri ile de ön plana çıkmıştır.
2016 yılında katıldığı bir yarışmada 2016 yılının en iyi düğün fotoğrafçısı ödülünü almıştır.3 farklı eğitim alarak bu alanda farklılık göstermiştir.
Şimdi ise beraber başladığı hem çocukluk hemde okul ve meslek arkadaşı ile PRESTİJ FOTOĞRAFÇILIK firmasını kurup Samsunda Karadeniz bölgesinde hizmet vermektedir.

Sinan Bulut ( Fotoğraf Sanatçısı)